Jump to Navigation
Home

Zoekveld

Facebook Twitter LinkedIn RSS
  • Over BON
  • Publicaties
  • Ondersteuning
  • Word lid
  • Forum
  • Nieuws
  • Columns
  • Blog
Inloggen | Aanmelden
Laatste column
15 jun
Voorgoed voorbij
> Meer columns
Laatste nieuws
19 juni 2013 | Interview Bussemaker in Scienceguide
19 juni 2013 | Nieuw kennisinstituut Amsterdam
18 juni 2013 | Een oktet stellingen
17 juni 2013 | De Podwin
16 juni 2013 | 80 Mededeling: Japanse lakkist voor € 7.300.000 weer terug van weggeweest > Meer nieuws
Laatste blogberichten
18 juni 2013 | Een oktet stellingen Door Malmaison
17 juni 2013 | De Podwin Door Philippens
16 juni 2013 | 80 Mededeling: Japanse lakkist voor € 7.300.000 weer terug van weggeweest Door Wilmont
15 juni 2013 | De onzin van August Hans Den Boef Door Malmaison > Laatste blogberichten
Laatste forumberichten
19 jun | Goed onderwijs niet voor iedereen bedoeld Door Hals
02 jun | Scheidegger windt er geen doekjes om: klassikaal onderwijs werkt Door Em70
06 jun | Bewakingscamera's in de klas Door Hals
> Naar het forum
Publicaties
Tijdschrift Vakwerk Krant Onderwijskrant Vlaanderen Bon-Boek Onderwijsbubbel Onderzoek Leraar worden: 'Under construction'? Interviews en besprekingen In de media Website Rekenhulp website Stichting goed rekenonderwijs

Word lid!

Forum

Login of registreer om te kunnen reageren

Licht onder de korenmaat

9. juni 2012 - 14:42
Door:
Hals

'Tegen onbevoegde leraren helpen strengere examens niet,' kopt NRC/Handelsblad vandaag.
Het stukje is geschreven door Jan Drentje, historicus aan de Rijksuniversiteit van Groningen, en bevat voor BONners weinig nieuws. Eigenlijk zet deze historicus dingen op een rijtje die in het onderwijs algemeen bekend zijn, behalve op het ministerie zelf misschien.
Toch vervelend dat zulke mensen de media wel halen, terwijl vakidioten, zoals wij, die daarover al bijna zes jaar op BON schrijven, nauwelijks gehoord worden.
Vanmorgen zat ik even op het door mij verfoeide Facebook. Inhoudelijk dus niets, maar in zijn snelheid wel modern. Daar zou dit forum zeker wat van kunnen leren. Hier duren reacties soms uren of dagen, voordat ze überhaupt geplaatst en vervolgens ook gelezen kunnen worden. En niet alleen de snelheid van Facebook, maar ook het aantal deelnemers, vele miljoenen als ik mag geloven, kan een voorbeeld zijn. Hoeveel vaste gasten zal dit forum tellen? Ik schat tussen de twintig en dertig. En misschien is mijn schatting nog te hoog.
Mijn conclusie is dat de kennis hier weliswaar aanwezig is, maar slechts bij weinig lezers terecht komt. Waardoor ons licht onder de korenmaat blijft schijnen.

10. juni 2012 - 10:47
Door:
mark79

Ja, facebook plaatst je commentaar direct Hals, maar dan krijg je dus dit.

10. juni 2012 - 11:43
Door:
Hals

Weet ik, Mark, maar nu zit er geen beweging meer in BON.

12. juni 2012 - 9:23
Door:
Marten Hoffmann

Beste Hals,

Je stelling "nu zit er geen beweging in BON" is te kort door de bocht. Het Forum is door BON gefaciliteerd om te discussiëren over onderwijs(gerelateerde) zaken. Dat het relatief rustig is op het Forum betekent niet dat er geen beweging zit in (de activiteiten van) de Vereniging BON.

10. juni 2012 - 23:09
Door:
moby
  • Beste Hals,
  • Om eerlijk te zijn viel mij dat ook tegen bij de vernieuwde site. Ik had gehoopt op een flitsender model. Er zijn tal van sites waar men direct de reactie geplaatst ziet. Maar de moderatie is nog net zo traag als voorheen. Men wil leerkrachten en ouders een eigen stem geven, maar die eigen stem moet kennelijk wachten op goedkeuring van de moderatoren. Waarom gaat men er op voorhand van uit dat het uit de hand zal lopen? Als de huisregels helder zijn, kan men reageerders wijzen op mogelijke overtredingen en reacties alsnog verwijderen.
  • En als het voor de lezer erg duidelijk is dat een reactie niet vanzelf een BON-standpunt is, zie ik niet waarom men zo buitengewoon voorzichtig is met het doorlaten van reacties.
Login of registreer om te kunnen reageren
  • Nieuws
  • Columns
  • Blog
  • Contact
  • Over BON
    • OVER DE VERENIGING
    • Wat willen wij
    • Manifest
    • Bestuur
    • Lid worden van BON of uw gegevens wijzigen
    • Comité van aanbeveling
    • Vrienden van BON
    • De vereniging
    • Deltaplan
  • Publicaties
    • Over deze site
    • Blogs
    • Column
    • Tijdschrift Vakwerk
    • Drogredenen
    • Onderwijskrant Vlaanderen
    • Onderzoek
    • Onderwijsbubbel
    • LonesomeJoe's blog
  • Ondersteuning
    • Word lid
    • Wat kan ik doen?
    • Bureaucratiemeter
    • Onderwijsnetwerk
    • Veel gestelde vragen
    • Afkortingen
    • Juridisch Informatie Punt
    • BON rekenhulp website
    • Stichting Goed Rekenonderwijs
  • In de media
    • 2013
    • 2008-2012
    • 2007
    • 2006
  • Forum
    • Laatste berichten
    • Forum spelregels
  • Publiciteitsmiddelen
  • Facebook Twitter LinkedIn RSS
© 2013 Beter Onderwijs Nederland - All rights reserved.
Cookies | Developed by © Intrige